ПРАВА ЛЮДИНИ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я. Серія вебінарів від IAPAC

1330
Тип:онлайн
Вартість:безкоштовно

Запрошуємо Вас розпочати Модуль 1: Права людини у сфері охорони здоров’я. Метою цього модуля є висвітлення потреби подолання стигми та дискримінації у сфері охорони здоров’я через призму прав людини.

Невиправданий страх, негативне ставлення та засудження людей, які живуть з ВІЛ, і людей з ризиком ВІЛ-інфікування уже більше трьох століть нерозривно пов’язані з епідемією ВІЛ. Наслідки стигми і дискримінації мають широкий діапазон та чинять значний негативний вплив на заходи з боротьби з ВІЛ по всьому світу. Крім того, що стигма і дискримінація у сфері охорони здоров’я є безпосереднім порушенням прав людини, вони також перешкоджають доступності та використанню медичних послуг та послуг з психологічної підтримки, які є надзвичайно важливими для покращення стану здоров’я ВІЛ-позитивних пацієнтів.

Найпершою метою цього онлайн-курсу є провести навчання надавачів медичних послуг та підвищити їхній потенціал у контексті зниження рівня стигми у сфері охорони здоров’я і таким чином покращити доступність та використання високоякісних послуг з лікування, супроводу та профілактики ВІЛ. Ще одна мета курсу полягає в тому, щоб запропонувати зручний у користуванні онлайн-ресурс для самостійного навчання працівників медичних закладів, який базується на випробуваних на практиці і затверджених ресурсах з подолання стигми.

Документи

Найближча подія Календар подій