Партнери

ЮНЕЙДС в Україні

ЮНЕЙДС в країні фасилітує роботу Об’єднаної Групи ООН зі СНІДу та координує спільну підтримку, яку система ООН надає Уряду України у досягненні сталих результатів у відповіді на епідемію ВІЛ, як на національному, так і на регіональному рівнях.

Представництво втілює баченя глобальної стратегії ЮНЕЙДС Нуль нових інфекцій, Нуль Дискримінації, Нуль смертей, пов’язаних зі СНІД в Україні, та заохочує генерування та популяризацію використання стратегічної інформації та науково-обгрунтованої політики задля спрямування інвестицій у цільові та ефективні заходи з боротьби з ВІЛ в країні, а також виступає за взаємну відповідальність для забезпечення ефективної імплементації таких заходів

Адреса:м. Київ, вул. Саксаганського, 36 В, 4-й поверх
Телефон:+380 44 499 11 72/73
Веб-сайт:www.unaids.org.ua

Всесвітня Організація Здоров'я

ВООЗ є органом, відповідальним за охорону здоров'я в системі ООН. Регіональне бюро ВООЗ для Європи (ВООЗ / Європа) є одним із шести регіональних представництв ВООЗ у всьому світі.

Він обслуговує Європейський регіон ВООЗ, до складу якого входять 53 країни, що охоплюють величезний географічний регіон від Атлантичного до Тихого океанів. Співробітники ВООЗ / Європа - спеціалісти з охорони здоров’я, наукові та технічні послуги, що базуються в головному офісі в Копенгагені, Данія, у 3 технічних центрах та в офісах країни в 30 державах-членах.

Адреса:м. Київ, вул. Ярославська, 58
Телефон:+380 (44) 428 55 55
Веб-сайт:www.euro.who.int

IAPAC

IAPAC був заснований більш як три десятиліття тому з метою покращення доступу та якості послуг з профілактики, догляду, лікування та підтримки, що надаються людям, що живуть та постраждали від ВІЛ та супутніх захворювань, включаючи туберкульоз та вірусні гепатити. Маючи понад 30 000 членів у всьому світі та реалізуючи програми у понад 150 країнах, IAPAC є найбільшою асоціацією медичних працівників, які працюють над тим, щоб подолати СНІД як загрозу здоров’ю до 2030 року.

Адреса:США, м. Вашингтон,
Телефон:(202) 507-5899
Веб-сайт:www.iapac.org

Служба організації інфекційного контролю

Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» була заснована у 2008 році на базі німецької науково-дослідницької лабораторії «MDI» др. Рьодгера. З моменту створення Асоціація «СОІК» співпрацює з швецькою компанією «Sterisol» та з німецькою компанією «VERMOP». У своїй роботі ми керуємося стандартами наших європейських партнерів та опираємося на досвід розвинених країн.

Адреса:м. Київ
Телефон:+380 (63) 313 9424
Веб-сайт:www.soic.in.ua