ІНТЕГРАЦІЯ ПОДОЛАННЯ СТИГМИ У ЩОДЕННУ ПРАКТИКУ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ. Серія вебінарів від IAPAC

480
Тип:онлайн
Вартість:безкоштовно

Ласкаво просимо до Модулю 2 онлайн-курсу, який спрямований на подолання стигми і дискримінації у медичних закладах, що надають послуги з лікування, супроводу та профілактики ВІЛ. У Модулі 1 ми дали визначення поняттям стигми і дискримінації, окреслили їхні причини та наслідки, а також розглянули кілька стратегій подолання цих явищ у сфері охорони здоров’я. Модуль 2 має на меті дослідити, як проявляється стигма у контексті медичних закладів і надання медичної допомоги, зокрема маргіналізованим групам населення, а також, як надавачі медичних послуг можуть уникати стигматизуючої поведінки та комунікації у щоденній роботі. Пройшовши цей курс Ви отримаєте навички, які допоможуть Вам ефективно та послідовно інтегрувати подолання стигми у щоденну медичну практику.

Подолання стигми щодо ВІЛ є важливим кроком на шляху до досягнення цілей щодо громадського здоров’я, зокрема перемоги над СНІДом як загрозою громадському здоров’ю до 2030 року. Крім того, це важливий захід, якого повинні вжити надавачі медичних послуг, щоб покращити загальне психологічне та фізичне благополуччя людей, які живуть з ВІЛ.

Проте Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляє, що страх перед стигмою і дискримінацією залишається однією з основних причин небажання пацієнтів пройти тест на ВІЛ, повідомити про ВІЛ-позитивний статус чи почати лікування ВІЛ. Це призводить не лише до негативних наслідків для здоров’я індивідів, але й до отримання меншої, ніж потрібно, кількості послуг з лікування, супроводу та профілактики ВІЛ.

Документи

Найближча подія Календар подій