ТЕСТУВАННЯ НА ВІЛ ТА ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ДІАГНОЗУ ВІЛ. Серія вебінарів від IAPAC

382
Тип:онлайн
Вартість:безкоштовно

Цей модуль був розроблений на підтримку ініціативи Фаст Трек у великих містах. Ініціатива Фаст Трек - це всесвітній рух, який прагне використовувати унікальний потенціал місцевих громад для пришвидшення прогресу в досягненні контролю у боротьбі з епідемією ВІЛ. Більше ніж 250 міст по всьому світу приєдналися до цієї ініціативи. Головними партнерами ініціативи Фаст Трек є ЮНЕЙДС, Міжнародна асоціація постачальників послуг по боротьбі зі СНІДом (IAPAC) та Програма ООН з населених пунктів (UN-Habitat).

Мета цього модуля – підсумувати рекомендації ВООЗ стосовно тестування на ВІЛ та звернення до медичних закладів після встановленням діагнозу ВІЛ.

Після завершення цього модуля ви зможете:

  • Пояснити важливість ранньої діагностики ВІЛ та звернення до медичних закладів після встановлення діагнозу ВІЛ як ключових заходів для покращення здоров’я та благополуччя людей, які живуть з ВІЛ, та зменшення кількості нових випадків інфікування ВІЛ;
  • Визначити основні фактори, які перешкоджають ранньому діагностуванню ВІЛ та зверненню до медичних закладів після встановлення діагнозу ВІЛ;
  • Зрозуміти суть диференційованих послуг з тестування на ВІЛ;
  • Та охарактеризувати, як інноваційні методи тестування на ВІЛ та отримання передової медичної допомоги можуть сприяти ранньому діагностуванню ВІЛ та зверненню до медичних закладів після встановлення діагнозу ВІЛ.

Документи

Найближча подія Календар подій