ПОКРАЩЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ БОРОТЬБИ З ВІЛ СЕРЕД КЛЮЧОВИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ. Серія вебінарів від IAPAC

348
Тип:онлайн
Вартість:безкоштовно

Цей модуль призначений для надавачів послуг з лікування, супроводу та профілактики ВІЛ в умовах обмежених ресурсів, включаючи клініцистів, медичних працівників, медсестер, консультантів, провізорів та адміністраторів клінічних програм. Модуль також буде корисним для керівників закладів, спеціалістів з громадського здоров’я та медико-санітарних працівників громад.

Його мета полягає в розширенні потенціалу учасників для надання заснованих на доказових даних, якісних та доступних послуг з тестування та лікування ВІЛ для ключових груп населення на основі глобальних нормативних керівних принципів, розроблених Всесвітньою організацією охорони здоров’я та спрямованих на досягнення вірусної супресії у всіх пацієнтів

Мета цього модуля – визначити ефективні стратегії та підходи для задоволення потреб ключових груп населення в тестуванні, лікуванні та супроводі ВІЛ, та усунення недоліків у каскаді послуг з лікування, супроводу та профілактики ВІЛ для представників ключових груп населення.

Після завершення цього модуля Ви зможет:

  • Назвати та охарактеризувати ключові групи населення в контексті надання послуг з лікування, супроводу та профілактики ВІЛ.
  • Визначити основні фактори, які перешкоджають ранній діагностиці ВІЛ, зверненню до медичних закладів після встановлення діагнозу ВІЛ, початку антиретровірусної терапії, дотриманню схеми лікування та досягненню вірусної супресії серед ключових груп населення, а також:
    • Описати ефективні стратегії для покращення результатів лікування, супроводу та профілактики ВІЛ для ключових груп населення.

Ви дізнаєтесь про те, як можна змінити чи скоригувати Ваші клінічні підходи для кращого обслуговування ключових груп населення. Також Ви ознайомитесь з особливими заходами, які довели свою ефективність в усуненні недоліків у системі тестування та лікування ВІЛ для ключових груп населення.

Після закінчення цього модуля Ви дізнаєтесь про деякі важливі кроки, які можна зробити у напрямку покращення доступу до медичного обслуговування та покращення результатів для здоров’я цих груп населення. Протягом четвертого модуля Ви знайдете корисні посилання, перейшовши на які, Ви ознайомитесь з додатковими вказівками, як найкраще втілити ці стратегії на практиці.

Модуль щоразу звертатиметься до деяких ключових тем. Однією з них є залучення та встановлення партнерських стосунків з громадами, які постраждали від ВІЛ. Ще одна важлива тема – це потреба в орієнтованому на людей підході, який залучає кожного клієнта як партнера в процесі надання відповідних послуг. Також Ви знову і знову стикатиметесь з інформацією про те, яким потужним засобом може бути залучення наставників з громад за принципом «рівний-рівному» для підвищення обсягів тестування та лікування серед ключових груп населення.

Документи

Найближча подія Календар подій