10 порад як за свята не погладшати

305

1.На продукти до святкового столу витрачайте лише заздалегідь визначений бюджет. Краще менше продуктів, але вищої якості.

2.Використовуйте щоденники харчування та калькулятор калорійності раціону.

3.Сидіти вдома всі вихідні - погана ідея. Зробіть сімейною традицією походи в театр, парк, на ковзанку. Сімейні цінності та ритуали не повинні бути пов'язані з їжею.

4.Традиційну для родини святкову кулінарію оформлюйте як подарунки. Фокусуйтесь на спілкуванні з рідними, а не на приготуванні їжі.

5.В день свята від переїдання врятує обов'язковий сніданок, якщо вечеря пізня, то обід і перекус. Не сідайте за стіл голодними.

6.Щогодини вставайте з дивану для 10-хвилинної зарядки. Зробіть обов'язковими щоденні прогулянки на свіжому повітрі (60-90 хвилин).

7.З дитинства формуйте правильні харчові звички. Щоб дитина не ставилась до солодкого як до заохочення та нагороди - не даруйте дітям цукерки.

8.Концентруйтесь на нових смакових відчуттях, а не на кількості їжі.

9.Не даруйте один одному їжу та алкоголь. Крім негативних наслідків (порушення серцевого ритму, погіршення зору), алкоголь - дуже калорійний.

10.Не скуповуйте всі продукти в супермаркетах - вони не закриваються на тиждень. Згодом можна докупити те, що закінчиться.

Пам'ятайте, що гучні застілля погано впливають не лише на вагу, а й стають причинами загострення хронічних захворювань, які пов'язані з роботою шлунково-кишкового тракту. Споживайте відповідально!

Інформаційні матеріали Повний перелік

Нормативні документи Повний перелік